پودر چاق کننده و افزایش وزن
شما اینجا هستید: خانه / گوناگون / خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان
خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان

خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان

 

 خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان

خلاصه داستان قسمت آخر سریال حریم سلطان

 

در قسمت های  آخر این سریال سلطان سلیمان می میرد.ابراهیم به دست سلطان سرش بریده می شود.الکساندرا(خرم سلطان) یک دختر دیگر هم بدنیا می آورد.پسرش نیز بزرگ می شود و آماده پادشاهی می شود.همچنین ابراهیم صاحب دو فرزند نیز می شود.بعد از سالها هم والد سلطان به بیچارگی می افتد.

بر اساس تاریخ آمده است که:

سلطان سلیمان ماه دوران و مصطفی را به قصر یکی از شهرهای مجاور میفرسته چون طبق سنتهای عثمانی یک شاهزاده پیش از امپراطوری باید در یک شهر کوچک سلطنت کنه البته قصد اصلی سلطان تبعید کردن ماه دورانه اما نمیگه. خرم هم یک پسر که هیچ شش تا به دنیا میاره و اولین زنی میشه که در تاریخ عثمانی رسما با یک پادشاه عثمانی ازدواج میکنه!!!! سلطان هم محمت رو بیشتر از مصطفی دوست داشته که باعث رقابت بین دو برادر میشه. طبق سنتهای عثمانی پسر اول باید سلطنت رو به ارث ببره که همین مسئله خرم رو خیلی نگران میکنه. به هر حال پسر اولش محمت بعد از ده پانزده سالی میمیره . خرم هم مصطفی را تنها مانع سر راه به سلطنت رسیدن پسر خودش میدونه به کمک وزیر دربار که ظاهرا فامیلش بوده دسیسه میکنه و وقتی سلیمان برای یک جنگ رفته از طرفی وزیر به مصطفی میگه برای کمک به پدرت با سپاهت برو از اون طرف به گوش شاه میرسونه که پسرت با لشکرش داره میاد که تو رو بکشه. شاه احمق هم باور میکنه و به محض رسیدن مصطفی اونو میکشه!!!!!!!!!!!! و اینگونه سلیم پسر خرم سلطان به سلطنت میرسه. ماه دوران هم در شهری که مزار پسرش بوده در فقر شدید زندگی میکنه تا وقتی سلیم به حکومت میرسه و براش حقوق معین میکنه. خرم هم یک سری کارهای خیریه انجام میده و بالاخره وقتی میمیره در جوار مقبره سلطان سلیمان دفن میشه . از اونجایی هم که اهل اوکراین بوده توی اوکراین مجسمه اش رو میسازن که هنوز هم هست و یک مسجد هم به نام اصلی و روسی او بنا میکنند!! و اینگونه ظالم به هر آنچه میخواد میرسه!!

تصاویر سریال حریم سلطان

 خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان

تصاویر سریال حریم سلطان

 خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان

تصاویر سریال حریم سلطان

 خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان

تصاویر سریال حریم سلطان

 خلاصه قسمت آخر سریال حریم سلطان

تصاویر سریال حریم سلطان

درباره PicPack

۵ نظر

 1. سلام بس بقیش کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. سلام فیلمشم می اد برای کا مبیتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اگه می اد بهم خبر بدین که دانلود کنم/؟؟؟؟؟؟؟

 3. salam.
  سلام آخه چرا عوض اینکه آدمو از کف دربیارین بدتر تو کف میبرین خب واسه چی والده بیچاره میشه؟؟؟؟؟چرا سلطان یه امپراطوری اینقد خنگه؟؟؟ واسه چی سر ابراهیم بدبختو میزنن؟(لابد میخواد بره سربازی!!!!!!!)

 4. سلام واقا که سلطان سلیمان خنگه ووالده ام حقهش اشه چون سر خرم بد بخت خیلی بلا اورد ابراهیمم چون با نگار کالفا ازدواج کرده بود وبه خدیخه خیانت کرده بود حقش است پرو

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا